O nas

Targi Franczyza Expo i pierwszy mały sukces marki Qabbo. 5 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie mieliśmy okazję brać udział w targach franczyzowych. Nasze stoisko cieszyło się niezwykłym zainteresowaniem i było przyciągające dla odwiedzających. Jednak największym sukcesem wraz z rozmowami z zainteresowanymi było otrzymanie nagrody w kategorii DEBIUT ROKU. To dzięki naszym gościom, załodze oraz ludziom, którzy naprawdę wierzą w powodzenie i wizje marki Qabbo otrzymaliśmy to wyróżnienie. Dziękujemy Wam! Więcej o możliwości współpracy w zakładce FRANCZYZA.

Piszą o nas! Czy wiecie, że artykuł o naszej restauracji pojawił się w lokalnej gazecie? Cieszymy się i dziękujemy Halo Ursynów!

Jest nam niezwykle miło i cieszymy się, że robimy się coraz bardziej znani na warszawskim Ursynowie.

Trochę faktów o naszej załodze

Maksymilian

Kelner

Maksymilian jest pozytywną osobą, która szybko nawiązuje nowe relacje oraz bardzo lubi współpracę w grupie. Zawsze stara się wypełniać swoje obowiązki z należytą starannością. Doświadczenie w gastronomii zdobywał w małych, ale przyjemnych lokalach oraz na większych imprezach, dzięki czemu potrafi sprawić by gość poczuł się komfortowo. Prywatnie uwielbia sporty, a szczególnie piłkę ręczną. Lubi też chodzić na strzelnicę. Zaangażowany w rozwój konceptu Qabbo od samego początku.

Linkedin Qabbo

Mateusz

Szef Kuchni

Utalentowany szef kuchni. Zanim rozpoczął swoją przygodę z Qabbo pracował w wielu znanych restauracjach w Warszawie. Jego pasją jest kuchnia polska, ale dzięki szkoleniom i determinacji systematycznie zgłębia tajniki kuchni japońskiej. Interesuje go zielarstwo i ziołolecznictwo. Prywatnie uśmiechnięty i pogodny człowiek, który nie boi się wyzwań. Lubi, kiedy dużo się dzieje, zwłaszcza w trakcie pracy w kuchni.

Instragram Qabbo

Norbert

Zastępca Szefa Kuchni

Norbert to zastępca szefa kuchni, który swoją przygodę z gotowaniem rozpoczął w wieku 18 lat. Pracował w topowych warszawskich knajpach. Cechuje go spokój, opanowanie oraz niezwykły kunszt kulinarny. Kiedy dla Was gotuje daje z siebie 200%. Prywatnie jest fanem brazylijskiego Jiu Jitsu i mykologii.

Instragram Qabbo

Mateusz

Kelner

Więcej informacji wkótce 🙂

Facebook Qabbo